17.12.2016

En İyi VPN Programları

Global Bilgiler  /  at  15:25  /  No comments

Spotflux’un farklı çözümleri olmakla birlikte Spotflux Lite diğer çözümlerden biraz ayrılıyor. Tarayıcıya eklenti şeklinde kurulan Spotflux Lite, internette yaptığınız gezinmelerde yardımcı oluyor. Ancak eklenti şu anda sadece Google Chrome’a yüklenebiliyor. Spotflux’un sadece ABD’de sunucuları bulunuyor. Spotflux Lite’nin ölçülen indirme hızı yaklaşık saniyede 6.5Mb.


Global BilgilerTunnel Bear adı VPN’in, PC’den uzaktaki bir ağa ya da sunucuya internet yolu açılmasından geliyor. Tunnel Bear, sadece ücretli müşterilerine ABD’de, İngiltere, Kanada, Almanya, Fransa ve Japonya’daki sunucularını kullandırıyor. Ücretsiz kullanımlar ise aylık 500MB ile sınırlı. Twitter üzerinden bu sınırın 1GB’a çıkarılması için talepte bulunabiliyorsunuz. Serviste indirme hızı saniyede 12Mb’i buluyor.
Global BilgilerCyberGhost’da ücretsiz kullanıcılar Premium kullanıcılar tarafından sübvanse ediliyor. CyberGhost, ayrıca, ücretsiz kullanıcıları belirli bir bant genişliği ile sınırlamıyor. Yine de insanları ücretsiz kullanımdan caydırmak için bazı uygulamaları var. Bunlardan birisi sisteme girdikten sonra üç saat sonra uygulamadan otomatik çıkarılmanız. Ancak anında tekrar giriş yapabiliyorsunuz.
Servisin 30’a yakın ülkede sunucusu bulunuyor.  Servisin Android telefonlarda kullanımı için sitesinde de belirttiği üzere özel konfigürasyon gerekiyor.
Global Bilgiler

Birçok VPN içinde gerçek anlamda ticari ürün olarak sunulanı Private Tunnel. Bu VPN’de aylık kullanım sınırı 100MB. Bir akıllı telefon için bile oldukça düşük olabilecek bu sınıra vardığınızda üye olmanız ve 50GB, 100GB ve 500GB düzeyler için sunulan ücret düzeylerinden birisini seçmeniz gerekiyor. Üye olmanız halinde bu üyeliği istediğiniz cihazda kullanabiliyorsunuz.  VPN için sunucuları hali hazırda ABD, Kanada, İngiltere, Hollanda ve İsviçre’den seçebiliyorsunuz. Serviste ortalama indirme hızı saniye 10Mb düzeyinde.

Global BilgilerHotSpot Shield en iyi ücretsiz VPN uygulamalarından bir tanesi. Ancak ücretsiz olan versiyon reklam ile destekleniyor. Şirketin sunucuları İngiltere, Avusturalya ve Japonya’da olmasına rağmen kullanıcı ABD merkezli bir sunucuyu seçebiliyor. Serviste herhangi bir veri kullanma sınırı bulunmuyor. Hatta servise üye olmanıza bile gerek yok. Serviste ölçülen indirme hızı saniyede 6.5Mb.

Share

0 yorum:

ZIRAI DON DOLU EROZYON ÇIĞ DÜŞMESİ SU TAŞKINLARI KURAKLIK HORTUMLAR SİS KUVVETLİ RÜZGAR VE FIRTINA ORMAN YANGINLARI HEYELAN SEL BASKINI YANARDAĞ PATLAMASI DEPREMLER TSUNAMİ TRUF MANTARI KUŞ CENNETİ NEMRUT KRATER GÖLÜ COMBATING DESERTIFICATION

Copyright © 2013 Global Bilgiler. WP Theme-junkie converted by Bloggertheme9
Blogger templates. Proudly Powered by Blogger.